fbpx

Hollanda haber, Hollanda haberleri, sonhaber, Avrupa, Avrupa haber, fransa, belçika, almanya, son haber, son, sonhaber.eu

Anne, çocuğuna (9) para karşılığında tecavüz edilmesine izin verdi

47 Yaşında bir kadının erkek arkadaşı (37) ile birlikte oğluna (9) cinsel istismarda bulunduğu ve para karşılığı tecavüze izin verdiği ortaya çıktı. Kadın ile beraber Avrupa’nın farklı ülkelerinde en az 6 kişi gözaltına alındı.

Anne, çocuğuna (9) para karşılığında tecavüz edilmesine izin verdi
19 views
11 Ocak 2018 - 21:44

Bild gazetesinde yer alan bilgilerde, Alman polisinin konuyla ilgili yaptığı açıklamada çocuğun yetkililer tarafından gizli bir yerde tutulduğunu ve alınan anonim ihbar üzerine inceleme başlatıldığını bildirdiği paylaşıldı. Yapılan incelemeler sonucunda anne ve erkek arkadaşının yıllarca oğluna cinsel istismarda bulundukları ve aynı zamanda para karşılığı çocuğa tecavüz edilmesine izin verildiği saptandı.

Olayın Avrupa’da farklı ülkeleri kapsaması nedeniyle gözaltı operasyonu Almanya, Fransa ve İspanya polisi tarafından ortak yürütüldü. Gözaltına alınanların erkek olduğu belirtildi. Fransa’da gözaltına alınan kişinin bir Alman askeri olduğu aktarıldı.

SONHABER.EU

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.