fbpx

Hollanda haber, Hollanda haberleri, Hollanda'dan haber

mersin escort

Çavuşoğlu, Hollanda UID yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi

Çavuşoğlu, Hollanda’da Uluslararası Demokratlar Birliği yönetim kurulu üyeleri ile Bir Araya Geldi

Çavuşoğlu, Hollanda UID yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi
1.195 views
10 Nisan 2019 - 23:53

Çavuşoğlu, Hollanda’da Uluslararası Demokratlar Birliği yönetim kurulu üyeleri ( UID ) ile Bir Araya Geldi

Türkiye-Hollanda (Wittenburg) Konferansı’nın yedinci toplantısına katılmak ve ikili temaslarda bulunmak üzere Hollanda’yı ziyaret eden Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Uluslararası Demokratlar Birliği yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Başkanı Turan Atmaca: ‘Sayın dışişleri bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’nun Hollanda ziyareti iki müttefik dost ülkenin yeni bir ekonomik, sosyal ve siyasal gelişmesinde inşaAllah büyük bir katkısı olacaktır.
Bu vesileyle UID Hollanda ekibi ile yapmış olduğu istişare toplantısı için şahsım ve teşkilatım adına şükranlarımı sunuyorum. dedi

Bakan Çavuşoğlu, ziyareti kapsamında yarın Wittenburg Konferansı’nın yedinci toplantısına katılacak. Konferans çerçevesinde ‘Terörle Mücadele’, ‘Bölgesel Gelişmeler’, ‘Türkiye-AB’, ‘Hollanda Türk Toplumu’, ‘Yaşanabilir Şehirler’ ve ‘Enerji’ başlıklarında ilgili bakanlıkların da katılımı ile altı çalışma grubu toplanacak.

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

© SONHABER.EU
Haberlerimizi izin almadan kullanmayınız!

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sonhaber.eu ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!