Hız kamerası uyarıları ve tehlikeli trafik durumlarına ilişkin bildirimleriyle tanınan Flitsmeister, yeni bir abonelik hizmeti sunmaya hazırlanıyor. Şirket, kullanıcılarına gönderdiği bir bültenle, bazı özellikler için 6 mayıs itibariyle ücret alınacağını bildirdi.

Bu hamle, uygulamanın üç milyon sürücüden oluşan bir kullanıcı tabanı oluşturduğu 15 yıllık ücretsiz hizmetlerin ardından geldi. Gelecekte yenilik yapmaya ve yol güvenliğini sağlamaya devam etmek istediğini belirten şirket, bunun için finans oluşturulması gerektiğini belirtiyor.

Otuz kişilik bir ekiple çalışmalarını sürdüren şirket, son yıllarda ücretli otopark, Apple CarPlay ve Android Auto entegrasyonları da dahil olmak üzere çok sayıda güncelleme yayınladı. Flitsmeister PRO'nun piyasaya sürülmesiyle birlikte şirket, kalite ve hizmeti iyileştirmek için uygulamaya ve diğer özelliklere daha da fazla yatırım yapmayı planlıyor.

Abonelik sistemi
6 Mayıs 2024'ten itibaren Apple CarPlay, Android Auto ve hız kontrollerinde ortalama hız gibi bazı popüler özellikler Flitsmeister PRO'nun bir parçası olacak. Bu özellikleri kullanmaya devam etmek için kullanıcıların PRO hizmetine abone olmaları gerekecek. Abonelik ücreti ise aylık 2,99 euro olacak.

Uygulamada daha fazla özellik isteyen kullanıcılar için ayda 6,99 Euro'ya mal olacak Flitsmeister PRO Plus aboneliği de olacak.
©Sonhaber.eu
Fotoğraflar: Flietsmeister

Haberlerimizi İnstagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

Tatilde yüksek telefon ve mobil internet masrafını nasıl düşürebilirsiniz? Tatilde yüksek telefon ve mobil internet masrafını nasıl düşürebilirsiniz?

WhatsAppta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı SONHABER.eu’ya aittir. Haberin linki kaynak olarak gösterilmeden alınan haberler için hukuki işlem başlatılacaktır.

Editör: Aslı Onuş