fbpx

Hollanda haber, Hollanda haberleri, sonhaber, Avrupa, Avrupa haber, fransa, belçika, almanya, son haber, son, sonhaber.eu

mersin escort

İş ve eş bulamıyorum diye mahkemeye başvurdu

69 yaşındaki Hollandalı Emile Ratelband, iş ve partner bulma şansını artırmak için gittiği mahkemede doğum tarihinin 20 yaş küçültülmesini istedi.

İş ve eş bulamıyorum diye mahkemeye başvurdu
92 views
08 Kasım 2018 - 23:24

Hollandalı Emile Ratelband, iş görüşmelerinde yaşının şansını azalttığını söyleyerek mahkemeden 11 Mart 1949 olan doğum yılının 11 Mart 1969 olarak değiştirmesini istedi. Ratelband’ın duruşması Amsterdam yakınlarındaki Arnhem kentinde 1 ay içinde görülecek.

De Telegraaf gazetesine konuşan Ratelband, “İsmini değiştirebiliyorsun, cinsiyetini değiştirebiliyorsun, yaşını niye değiştiremeyesin?” dedi.

Doktorlara göre zaten 45 yaşında birinin vücuduna sahip olduğunu iddia eden Ratelband, “69 yaşındayken sınırlarım var ama 49 yaşında olursam, ev alabilirim, farklı bir araba kullanabilirim, daha fazla işle meşgul olabilirim, çok daha gösterişli olurum” diye konuştu

Ancak Algemeen Dagblad gazetesinin haberine göre Hollanda’da bir kişinin doğum tarihini değiştirecek yasal mekanizma bulunmuyor.

SONHABER.EU

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.