fbpx

Hollanda, haber, Hollanda haber, Hollanda haberleri, Avrupa, Avrupa haber, fransa, belçika, almanya, sonhaber.eu

mersin escort

Mahkeme kararını verdi, Denk Partisi tazminat ödemeyecek

Oost-Brabant mahkemesi Perşembe günü, DENK Eindhoven partisinin eski çalışanı Leigh-Anne Janssen’a herhangi bir ek tazminat ödenmemesine karar verdi.

Mahkeme kararını verdi, Denk Partisi tazminat ödemeyecek
2.091 views
11 Ocak 2019 - 20:26

Birgül Kara / Eindhoven

Denk Eindhoven ile Janssen arasındaki çalışma, Ağustos 2018 sonunda, kendi isteği ile tek taraflı sonlandırılmıştı. Janssen daha sonra 50.000 euro ek tazminat talep etmişti.

Eindhoven Belediyesinde Denk Partisi adına Meclis Grup Başkanlığı yapan Adem Topdağ Son haber’e konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Adem Topdağ’ın yaptığı açıklamalar şöyle: ‘Adalet tecelli etti. Sonuçtan memnunuz. Adalet hukuk karşısında aranır. Sosyal medyadan gerçek dışı paylaşımlarla, yaygara kopararak adalet aranmaz. Umarım adaleti hukuk dışında arayanlar için bir ders olmuştur.

Haftalardır kamuoyunu parasını alamadığı gerekçesiyle meşgul eden bayan Jansen, niçin alamadığını gizlemiştir. Gercek su ki, kendisine sunduğumuz sözleşmeyi imzalamadığı için belediyeden parasını alamadı ve bu yüzden yaygara kopardı.

Umarım biran önce sözleşmeyi imzalayıp parasını alır ve bu saçmalığa bir son verir. Bu defteri kapatıp, seçmenimize ve sehrimize aynı heyecan ve aşkla çalışmalarımıza devam ederiz.’ dedi.

© SONHABER.EU

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!