fbpx

Hollanda haber, Hollanda haberleri, sonhaber, Avrupa, Avrupa haber, fransa, belçika, almanya, son haber, son, sonhaber.eu

Numan Yılmaz üçüncü kez ‘yılın öğretmeni’ seçildi

12 yıldır öğretmenlik yapan ve son bir senedir de Denk Partisi Amsterdam Belediye Meclis Üyesi Numan Yılmaz, bu yıl üçüncü kez öğrenciler tarafından ’Yılın Ögretmeni’’ ödülüne layık görüldü.

Numan Yılmaz üçüncü kez ‘yılın öğretmeni’ seçildi
44 views
11 Ekim 2018 - 12:11

Görev yaptığı ROC okulları ile Zuidoost okulları öğrencilerinin oylamaları ile belirlenen yılın öğretmeni yarışmasında, bus ene yine yılın öğretmeni seçildi. Böylelikle 3 yıldır arka arkaya yılın öğrtemeni ödülüne layik görülen tek öğretmen ünvanına dahip oldu.

Numan Yılmaz Kimdir?
Elimden geldiği kadar gençlerimize yol göstermeye ve örnek olmaya çalışıyorum. Son üç yıldır öğrencilerim beni ‘’Yılın Ögretmeni’’ ödülüne layık gördü ve bu da doğru yolda olduğumu gösteriyor. Meclis üyeliğim ile Öğrencilerimin yaşadığı sıkıntıları da belediye meclisine taşıyarak gidermek istiyorum.
Aslen Ankara Haymana’lı olan Numan Yılmaz, doğma büyüme Amsterdam’da yaşıyor. 12 yıllık evli ve 11 yıldır öğretmenlik yapıyor. İki kızı ve bir oğlu olan Numan, gençlere iyi bir örnek olup yol göstermeye devam ediyor.

Turkinfo

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.