fbpx

Hollanda haber, Hollanda, Hollanda haberleri, Hollanda'dan haber, Hollanda, Hollanda'da haber

transferGO

evden eve nakliyat tavsiye, minibüs kiralama

‘yeni nesil’ bir seri katil tiplemesiyle, Şizofrenik Haller raflarda

Yusuf Öztürk yeni bir üslupla, “yeni nesil” bir seri katil tiplemesiyle, Şizofrenik Haller üçlemesinin ilk kitabı ile yurtiçi ve yurtdışında, raflarda yerini aldı.

‘yeni nesil’ bir seri katil tiplemesiyle, Şizofrenik Haller raflarda
477 views
30 Nisan 2019 - 18:36

Yusuf Öztürk yeni bir üslupla, “yeni nesil” bir seri katil tiplemesiyle, Şizofrenik Haller üçlemesinin ilk kitabı ile yurtiçi ve yurtdışında, raflarda yerini aldı.

Hollanda’da 2001-2015 yılları arasında çeşitli gazetelerde çalışan Yusuf Öztürk, 2012-2015 yılları arasında Son Media Groep bünyesinde köşe yazarlığı, radyo programcılığı, Manşet gazetesinde Genel Yayın Yönetmenliği yaptı.

Ayrıca, Son Media’nın o dönem Marketing Menajerliğini de üstlenen Yusuf Öztürk, 2015 yılında Türkiye’ye geri dönüş yaparak yeni bir hayata başladı.

Türkiye’de başladığı sanatçı menajerliği ile kısa sürede 9 ünlü sanatçının menajerliğini yapan Yusuf Öztürk, ayrıca müzik yapım, film yapım, dijital müzik dağıtımcılığı da yapıyor.

25 yıllık hasretini ŞİZOFRENİK HALLER adlı romanla sonlandıran yazarın kitabı, Hayy Kitap etiketiyle çıktı.

Ne yapacağı kestirilemeyen seri cinayetler ustasının şeytani fikir deryasında kulaç atmaya başlayabilirsiniz artık…

İnsan acısını tarif edemediği gün ölür ya da öldürür!

“Öldürdüm onu” dedi. “Kimi?” dedim. “O işte, peşimi bırakmayan adamı” dedi. “Peki, nerde?” diye sordum. “Yukarıda, yatak odasında” dedi soğukkanlı bir şekilde.

Hızlıca üst kata çıktım. Baktım yok. Bütün odaları dolaştım, indim aşağıya. “Bulamadın mı? Gömdüm onu…” dedi. Korku filmi sahnesini andıracak bir olaydı yaşadıklarım. Ama mezar benim çocukluğumun en büyük yarasıdır.

Bir o kadar da cesaretlendirir beni. Çünkü annem ve babam bana hayvan katili gözüyle bakmasaydı, onlarla kalacak ve buralara hiç gelmeyecektim.

Yurtiçi siparişler için: https://www.dr.com.tr/Kitap/Sizofrenik-Haller/Edebiyat/Roman/Turkiye-Roman/urunno=0001808697001 adresinden kitap siparişi verebilirsiniz.

Yurtdışı siparişleri için:https://www.tikla24.de/kitap/yusuf-ozturk/sizofrenik-haller/ adresinden kitap siparişi verebilirsiniz.

WhatsApp’ta ücretsiz bültenimize abone olun, Hollanda ve diğer Avrupa ülkeleri gündeminden seçtiğimiz haberler her gün telefonunuza gelsin! Abone olmak için tıklayın

©SONHABER.EU
Haberlerimizi izin almadan kullanmayınız!

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sonhaber.eu ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

error: Content is protected !!